Warsaw Gift&Deco Show

Hosted Buyers Program

Warsaw Gift & Deco Show jako pierwsze targi w Polsce uruchamiają specjalny program Hosted Buyers mający na celu zapewnienie wystawcom celowych spotkań biznesowych z potencjalnymi kupcami i odbiorcami ich produktów bądź usług. W ramach autorskiego programu networkingu B2B Hosted Buyer zapraszamy grupy zakupowe z wielu krajów świata oraz indywidualnych kupców i dystrybutorów. Podczas Warsaw Gift & Deco Show każdy wystawca będzie mógł też nieodpłatnie skorzystać z możliwości indywidualnych, dedykowanych spotkań z potencjalnymi partnerami z zagranicy! Dzięki tym działaniom każdy wystawca będzie w stanie osiągnąć pożądane cele biznesowe.

Warsaw Gift & Deco Show to:
– Ponad 800 firm z sektora Upominków i Dekoracji
– Ponad 500 polskich projektantów i designerów w ramach PROJEKTU POLSKA
– Ponad 300 firm z całego świata w ramach projektu International Sourcing – Międzynarodowy Kongres Gift & Deco organizowany z firmą Promedia Dedykowana – Strefa Business Matchmaking
– Wieczór Branżowy

Dołącz do Programu Hosted Buyers już teraz i poznaj możliwości rozwoju swojego biznesu!

Hosted Buyers Program w 3 krokach:

  1. Wypełnij formularz rejestracyjny Hosted Buyers
  2. Wyślij na m.wardal@warsawexpo.eu
  3. Przyjedź na Warsaw Gift & Deco Show i zdobądź nowe kontakty biznesowe!

Co oferujemy?

Dla Międzynarodowych Kontrahentów:

  • Zakwaterowanie w hotelu
  • Przelot
  • Voucher na obiad
  • Nielimitowany dostęp do strefy COFFEE & TEA

Dla Krajowych Kontrahentów:

  • Zakwaterowanie w hotelu
  • Voucher na obiad
  • Nielimitowany dostęp do strefy COFFEE & TEA

Pobierz formularz

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz i odbierz bilet

Jesteś z Branży? Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać bezpłatną wejściówkę na największe targi upominków i dekoracji w Polsce – Warsaw Gift&Deco Show. Po rejestracji na podany email zostanie wysłany unikalny kod QR, który upoważnia do wejścia na teren targów. Do zobaczenia na targach!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie (kod pocztowy: 05 – 830), przy Al. Katowickiej 62, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000671001, NIP 532544579. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a lub b ww. Rozporządzenia w celach wskazanych w treści ww. zgód. Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody i będą podlegały okresowemu przeglądowi co 2 lata. Pani/a dane osobowe mogą być przekazane osobom trzecim, które przetwarzają dane osobowe w imieniu PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. na podstawie umów powierzenia tj. usługi IT, podmioty świadczące usługi marketingowe, podmioty przetwarzające dane w celu dochodzenia roszczeń i windykacji lub innych. Ma Pan/i możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia, przeniesienia danych oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wniesienia sprzeciwu oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich oraz nie podlegają profilowaniu tj. automatycznemu podejmowaniu decyzji. Kontakt z administratorem możliwy jest pod adresem e-mail: rodo@warsawexpo.eu.

FAQ

Praktyczne informacje

Kiedy odbywają się targi?
Targi Warsaw Gift&Deco Show odbędą się w terminie 24-26 maja 2019 roku.

Gdzie odbywają się targi?
Targi odbywają się w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, 114D Wolica*
* Wskazówka: Nie musisz wpisywać całego adresu! Wystarczy, że wpiszesz Ptak Warsaw Expo w mapach Google.

Czy mogę kupić bilet na miejscu/przez internet?
Bilety będą dostępne w przedsprzedaży internetowej oraz na miejscu w recepcjach podczas trwania targów Warsaw Gift&Deco Show. Rekomendujemy kupno biletu drogą internetową – dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas na staniu w kolejce na miejscu!

Jak dotrzeć na targi?
Na targi można dotrzeć samochodem lub bezpłatnymi shuttle busami dojeżdżającymi do Ptak Warsaw Expo z centrum Warszawy.

Czy są bezpłatne autobusy?
Tak, podczas targów będą kursować bezpłatne shuttle busy z centrum Warszawy do Ptak Warsaw Expo, z Ptak Warsaw Expo do Warszawy.

Czy parking jest płatny?
W piątek parking jest bezpłatny, w sobotę i niedzielę kosztuje 20 PLN.

Czy jest dostępna szatnia? Czy mogę zostawić walizkę w szatni?
Tak. Na terenie hal znajdują się szatnie i będzie można zostawić w nich małą walizkę.

Bezpłatny wstęp dla dzieci
Jak najbardziej:) – dzieci do lat 12 wchodzą bezpłatnie.