Edycja 2019

Warsaw Gift&Deco Show

Pierwsze w historii Ptak Warsaw Expo, targi upominków i dekoracji – Warsaw Gift & Deco Show, za nami! Wydarzenie to było doskonałą okazją do spotkania branży oraz miłośników dekoracji. Podczas trzech dni ich trwania, Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe wypełnione było mnóstwem Odwiedzających, którzy przyznali, że sam pomysł i organizacja stworzenia tak wyjątkowego wydarzenia, okazało się bardzo trafione.

W targach wzięło udział ponad 800 wystawców z Polski i z zagranicy. Zaprezentowali oni najnowsze trendy rynkowe oraz przedstawili bogatą ofertę produktową z zakresu artykułów dekoracyjnych, wyposażenia wnętrz, ceramiki i szkła, produktów codziennego użytku, biżuterii, upominków okolicznościowych, gadżetów biznesowych i reklamowych, artykułów papierniczych, pamiątek, małej elektroniki, zabawek, tekstyliów dla dzieci a także przedmiotów z segmentu eko/recycling.

Warsaw Gift & Deco Show podzielone były na strefy tematyczne takie jak: Home&Deco by Targi Rzeczy Ładnych oraz by Papierówka, Ceramics&Glass by WG&DS, Celebration by Och Bazar, Kids by Mamaville, Handmade by Art. In Town, Eco/Recycling by Och Bazar oraz by Ekopiekno, Gadgets by Och Bazar, Mustache Yard vol 33 by Mustache, Paper&Office by WG&DS oraz International Sourcing by Gift Show Poland.

Na szczególne wyróżnienie zasługują ambasadorki Targów, a były nimi: Macademian Girl, Małgorzata Rozenek-Majdan, Natalia Siwiec i Agnieszka Kaczorowska. To dzięki nawiązanej współpracy udało się stworzyć wyjątkowe święto. Święto dekoracji i upominków. Na Targach nie mogło zabraknąć prezentacji, kongresów, prelekcji i spotkań. Za ich sprawą wydarzenie nabrało bardziej biznesowego charakteru.

Wartym podkreślenia jest fakt, że Organizatorom WG&DS przyświecało hasło – Projekt Polska, a więc wspierali przede wszystkim producentów z Polski!

Targi Warsaw Gift & Deco Show zakończyły się imponującym sukcesem. Zarówno Odwiedzający jak i Wystawcy byli z nich zadowoleni i jednogłośnie zobowiązywali się do odwiedzenia kolejnej edycji.

Organizatorzy ze swojej strony obiecali, że za rok postarają się przygotować wydarzenie jeszcze lepsze od tego, które niedawno się zakończyło.

Zapraszamy serdecznie Państwa do udziału w kolejnej edycji targów upominków i dekoracji – Warsaw Gift & Deco Show, w przyszłym roku!

Zostań wystawcąZarejestruj się

Galeria zdjęć

Warsaw Gift&Deco Show 2019