II edycja Warsaw Gift&Deco Show

W dniach 20-22 lutego 2025 uczestnicy rynku branży upominkowej i dekoracyjnej po raz drugi spotkają się w Ptak Warsaw Expo. II edycja Warsaw Gift&Deco Show będzie doskonałą okazją do znalezienia nietuzinkowych upominków, które zachwycą każdego!

Targi Upominków i Dekoracji w Ptak Warsaw Expo to wydarzenie, w trakcie którego przez trzy dni prezentowane są produkty z zakresu artykułów dekoracyjnych i wyposażenia wnętrz, jak również produktów codziennego użytku, upominków okolicznościowych, pamiątek, zabawek oraz tekstyliów dla dzieci. Imprezę wyróżnia obecność czołowych producentów, projektantów i designerów, eksponujących produkty, koło których nie da się przejść obojętnie. Warsaw Gift&Deco Show to największe wydarzenie dla branży w tej części Europy! 

Targi dla branży upominkowej i dekoracyjnej były od dawna wyczekiwanym przez przedstawicieli tego sektora wydarzeniem. Spotkanie producentów i dystrybutorów kreatywnych marek w hali targowej, dającej nieograniczone możliwości prezentacji produktu i komfort uczestnikom imprezy, pozwoliło na stworzenie nowej formuły promocji swojej oferty firmom, które swoimi kreatywnymi produktami urozmaicają i upiększają otaczającą nas przestrzeń. Udany debiut pokazał, że tego typu wydarzenie jest bardzo potrzebne. Premierowa edycja targów upominków i dekoracji w Ptak Warsaw Expo odniosła zdecydowany sukces. Wydarzenie przyciągnęło 12 500 odwiedzających, którzy mieli okazję zobaczyć i dokładnie zapoznać się z pełną specyfiką aż 130 000 produktów. Na 30 000 m2 powierzchni wystawienniczej swoją ofertę przedstawiło ponad 800 wystawców, którzy zjechali się do Centrum Targowo-Kongresowego nie tylko z Polski, ale także wielu krajów Europy.  

Warsaw Gift & Deco Show to również możliwość pogłębienia wiedzy o najnowszych trendach. W ramach targów odbędą się liczne konferencje prowadzone przez znanych i cenionych profesjonalistów oraz Kongres, który będzie prawdziwą skarbnicą wiedzy dedykowanej branżom. Wydarzenie jest także doskonałą platformą handlu, czemu sprzyja możliwość umówienia spotkań 1:1 umożliwiających producentom budowania trwałych relacji biznesowych z kluczowymi partnerami ze wschodu i zachodu Europy.

Serdecznie zapraszamy na Największe Targi Upominków i Dekoracji. Już nie możemy doczekać się najbliższego spotkania!