Katalog wystawców 2023

Warsaw Gift & Deco

Dormax Design Filip Pawłowski

C2.02

Europool Rakowska Arleta

C2.24

Garden Living

C2.24

LØFTLIGHT

C2.24

FUNDACJA NIHONDO - Fundacja

C3.20

ANDREAS STIHL

C2.30

Gardenphilia.com

C2.01

Cermax

C2.38

Fence Tech SPÓŁKA KOMANDYTOWA -omandytowa

C2.08

GMC

C2.63

KLASTER BUDOWLANY

C2.29

KUBU WELLNESS COMPANY

C1.02

LUXURY HOTTUBS Halina Szeraszewiczwi

C2.07

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ,,Mazur'' Andrzej Mazur

C1.23

Gaba 2

C3.12

GRAF Polska

C2.28

Robo Expert Sebastian Szulc

C2.20

Helmar

C3.13

Biżuteria Ogrodowa- Rdzą Malowane Przemysław Gronowskial

C2.06

Tin Tours

C2.40

Milex

C2.44

Kryształowy Świat

C1.22

Gardeliving

C2.27

GastroProdukt Professional

C2.21

FHU Wektor Mirosław Brych

C2.34

SELT SUN PROTECTION SYSTEMS

C2.22

SASS GROUP

C2.33

STYROBUD-GÓRNO

C2.36

Baywa Agro Polska

C2.19

Cloveris cywilna

C2.42

Primario Granda

C3.21

HUSQVARNA POLAND

C2.05

Alu4U Kita Tomasz, Grzegorzek Jacek cywilna

C2.35

ROYAL TEAM PLUS

C1.30

WOOD-ZOO

C2.43

AKSAMIT JACEK ROGOWSKI

C2.61

Dh-System

C3.16

Domowe Sanatorium Zimnoch

C2.14a

Anapol

C2.64b

HANZAWAY

C1.36b

Pro-Wellness

C1.44a

Cebulkowy Raj Mariusz Derek

C1.10a

SUPERBET

C1.32a

Produkcja-Handel-Usługi Ekoma S.C. Krzysztof Kiełtyka, Hanna Kie

C2.41a

Hd Brands Group

C3.15a

Arco Design

C2.59b

Pinat

C1.14a

Roy Łukasz Macherzyński

C3.57b

Lelui Drosa Eligia Rosa

C1.60b

DECOFERO

C3.09a

Deceuninck Poland

C3.11a

Brukers Sławomir Sikora

C3.11b

Hartika

C3.19a

Polskie Stowarzyszenie Dachy Zielone - Stowarzyszenie

C1.10b

ARTIMOD S.A

C1.40a

Jaar Jacek Wojciechowski PPH

C1.34a

CERNIN

C2.13a

SLV POLAND

C2.11a

GalaProdukt

C1.42a

Verasol

C2.15a

Sebastian Fotyniuk Zielony Krajobraz

C1.28a

KMPraniczo

C2.16a

BRAMY-TELESKOPOWE

C3.35a

GAMART

C1.36a

Stameco

C3.05a

ANDRZEJ BRZESKI "AK-POL"

C1.60a

VILLA VERDE

C1.12a

KELMES

C2.12a

P.H.U. Drewniak

C3.37a

AMBER TUBS

C2.14b

HEFAJSTOS Ślusarstwo Kowalstwo Wojciech Nakwasińskio

C1.16b

Super Pergole

C3.15b

Gepard Maintenance & Technology

C3.59a

Gamrat WPC

C2.12b

HUIYUAN

C3.57a

Ogrody Praszka Jasiński Sławomir

C3.09b

Auto-Agro

C1.16a

Colbyco

C3.39b

Darglass

C1.06a

Casada

C3.10a

Oex Cursor

C2.45c

Galeria Konopi

C1.17a

Phu Kris Krzysztof Owczarek

C2.18a

Gospodarstwo szkółkarskie Jacek Jurgielewicz

C1.43b

Dobry Dom Seweryn Jajuga

C3.32h

WST GROUP - ARCHITEKTURA OGRODOWA

C1.27

Hunter Industries

C2.45a

Stowarzyszenie Federacja Arborystów Polskich - Stowarzyszenie

C1.13a

Vitrocitrus

C3.45a

Design Express Poland

C2.17a

NORDIC WATERPROOFING

C1.05a

SN PROGRESS o

C3.08a

PATW Ltd

C1.39a

GRASTA JACEK SKALEC

C1.15a

GreenBest

C3.17b

LANO LANDSCAPING NV

C3.32a

SAMMLER

C3.17a

Inventini

C2.17b

VODALAND

C1.18a

KAMAI.PL

C1.43a

HERMANN MEYER

C1.39b

Evan Asiamah Enterpriseności

C3.32b

Schmith Polska

C2.46b

Vitbis

C1.46a

ATUS GROUP

C3.32g

MIRTOP MIROSŁAW TOKAJ

C1.58a

Most Wanted Gifts

C2.64a

Stolarnia Kartek Łukasz Stawarz DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

C2.60a

PHU PINUS COMPANY cywilna

C2.62a

Związek Polskich Artystów Plastyków - Polska Sztuka Użytkowa - Z

C2.58a

DIAGNOSTYKA OBRAZOWA - ELEKTRORADIOLOGIA Wioletta Markaczewska

C1.62a

Linkfair Household (HK) Limited

C1.58b

Sof Keramik Art LLC.

C1.62b

Ecodeco Importnoś

C3.63a

Arquetta

C2.64c

Hefra

C1.58c

Mariola Szponder Normobaria Otrębusy

C1.62c

Drypol

C2.60b

Fujian Strong Commerce & Exhibition Co., Ltd.p

C.SZ.01a

Brandation Maciej Żebrowski

C3.61c