Podsumowanie I edycji Warsaw Gift & Deco Show

26 maja 2019 zakończyła się premierowa edycja Warsaw Gift&Deco Show. Przez 3 dni Ptak Warsaw Expo stanowiło centrum zainteresowań przedstawicieli branży upominkowej i dekoracyjnej. Nie brakowało emocji, upominków i wyjątkowej zabawy dla całej rodziny.

Debiut Targów Upominków i Dekoracji w Ptak Warsaw Expo z pewnością należy zaliczyć do grona udanych. Po tym, jak przebiegła pierwsza edycja imprezy śmiało można stwierdzić, że Warsaw Gift&Deco Show stało się jednym z najważniejszych wydarzeń branży w Polsce. Targi odwiedziło aż 12 500 odwiedzających! Wydarzenie cieszyło się ogromną frekwencją nie tylko ze strony odwiedzających, którzy mieli okazję zobaczyć aż 130 000 produktów eksponowanych artykułów. Na 30 000 m2 powierzchni wystawienniczej swoją ofertę przedstawiło ponad 800 wystawców, którzy zjechali się do Centrum Targowo-Kongresowego nie tylko z Polski, ale także wielu krajów Europy.

Olbrzymia powierzchnia wystawiennicza została podzielona na kilka stref tematycznych przygotowanych z udziałem polskich przedsiębiorców i twórców: Home&Deco, Ceramics&Glass, Celebration, Kids, Mustache Yard Sale, Handmade, Eco/Recycling, Gadgets, Paper&Office i International Sourcing. Dzięki współpracy z fantastycznymi producentami, projektantami i designerami udało się stworzyć największe targi pięknych i designerskich rzeczy, które czynią nasze życie nieprzeciętnym.

Podczas premierowej edycji targów Warsaw Gift & Deco Show w jednym miejscu udało się skupić producentów pięknych i pożytecznych przedmiotów codziennego użytku, jak meble, tekstylia, artykuły oświetleniowe czy ceramika. Uczestnicy wydarzenia mogli podziwiać niespotykaną nigdzie indziej szeroką gamę wyrobów do domu oraz ogrodu, wyróżniających się wzornictwem, unikatowym charakterem i wysoką jakością. W tych dniach Ptak Warsaw Expo było miejscem spotkań nie tylko pasjonatów designu i mody, ale także rodzin z dziećmi, dla których przygotowano liczne atrakcje. Na miejscu można było zakupić różnego rodzaju ciekawe artykuły w korzystnych cenach, w tym ekologiczne kosmetyki czy zabawki. Oprócz podziwiania i nabywania wspaniałych przedmiotów eksponowanych na stoiskach setek wystawców, przybyli na wydarzenie goście mieli również możliwość zakupić niezbędne materiały i półprodukty do rękodzieła oraz nauczyć się wielu technik podczas warsztatów z profesjonalistami.

Tak wspaniałe wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez zaangażowania ze strony partnerów. Premierową edycję Warsaw Gift&Deco Show wsparli: Targi Rzeczy Ładnych, Och Bazar, Art in Town, Mustache, Mamaville i GiftShow Poland, czyli wiodący przedstawiciele polskiego designu, sztuki użytkowej i uznani producenci nietuzinkowych przedmiotów.