DLA WYSTAWCÓW

WYPROMUJ SIĘ NA WG&DS

Drogi Wystawco!
Targi Warsaw Gift & Deco Show to niepowtarzalna okazja do wypromowania Twojej firmy! Chcesz by Twoje stoisko odwiedziło jak najwięcej osób? Pomożemy Ci sprawić, że Twoi klienci dowiedzą się, że jesteś częścią Największych Targów Upominków i Dekoracji w Polsce– Warsaw Gift & Deco Show 2021!
Poniżej KROK po KROKU wyjaśniamy jak sprawić by o Twojej obecności na Warsaw Gift & Deco Show dowiedzieli się Twoi klienci!

1. Zamieść nasz baner w swojej stopce mailowej oraz w stopkach pracowników Twojej firmy
2. Zamieść w swoich kanałach Social Media oraz na www informację, że będziesz na targach Warsaw Gift & Deco Show i sukcesywnie o tym przypominaj!
3. Wyślij mailing do bazy swoich klientów, że będą mogli zobaczyć Twoją firmę na Warsaw Gift & Deco Show.
4. Poinformuj swoich klientów za pomocą swoich kanałów Social Media o tym, co na nich czeka na Twoim stoisku! (jakie brandy? jakie produkty? jakie atrakcje?)
5. Przygotuj ofertę specjalną na targi Warsaw Gift & Deco Show i poinformuj o niej swoich klientów za pomocą kanałów Social Media oraz mailingu.
6. Umieść na swojej stronie podlinkowany baner Warsaw Gift & Deco Show.
7. Podziel się wszystkim tym, co przygotowałeś na Warsaw Gift & Deco Show z naszym teamem! Wyślij nam listę atrakcji i ambasadorów obecnych na Twoim stoisku oraz poinformuj nas o premierach, promocjach i rabatach, które przygotowałeś na Warsaw Gift & Deco Show, a my zamieścimy to w naszych kanałach Social Media. (wszelkie materiały wysyłaj na adres mailowy: k.matera@warsawexpo.eu)
8. Jeśli potrzebujesz materiałów o naszych targach poniżej znajduje lista plików do pobrania.

Baner post 1000×1000 px

Baner na www 970×250 px

Baner na www 250×250 px

Baner na www 160×600 px

Baner stopka 1200×200 px

Gdybyś potrzebował więcej napisz do nas, a my postaramy się pomóc!
Tylko działając razem jesteśmy w stanie osiągnąć sukces.