Wypromuj się na Warsaw Home Gift & Deco!

Drogi Wystawco!
Międzynarodowe targi budowlane dla branży interior design – to niepowtarzalna okazja do wypromowania Twojej firmy! Chcesz by Twoje stoisko odwiedziło jak najwięcej osób? Pomożemy Ci sprawić, że Twoi klienci dowiedzą się, że jesteś ich częścią!

1. Zamieść nasz baner w swojej stopce mailowej oraz w stopkach pracowników Twojej firmy.
2. Zamieść w swoich kanałach social media oraz na www informację, że będziesz na Targach Warsaw Home Gift & Deco i sukcesywnie o tym przypominaj!
3. Wyślij mailing do bazy swoich klientów, że będą mogli zobaczyć Twoją firmę na Warsaw Home Gift & Deco.
4. Poinformuj swoich klientów za pomocą swoich kanałów social media o tym, co na nich czeka na Twoim stoisku! (jakie brandy? jakie innowacyjne produkty i usługi? jakie atrakcje?)
5. Przygotuj ofertę specjalną na targi i poinformuj o niej swoich klientów za pomocą kanałów social media oraz mailingu.
6. Umieść na swojej stronie podlinkowany baner Warsaw Home Gift & Deco.
7. Podziel się wszystkim tym, co przygotowałeś na Warsaw Home Gift & Deco z naszym zespołem! Wyślij nam listę atrakcji i ambasadorów obecnych na Twoim stoisku oraz poinformuj nas o premierach, promocjach i rabatach, które przygotowałeś na targi, a my zamieścimy to w naszych kanałach social media. (wszelkie materiały wysyłaj na adres mailowy: marketing@warsawexpo.eu)
8. Jeśli potrzebujesz materiałów o naszych targach, poniżej znajduje się lista plików do pobrania.
Gdybyś potrzebował więcej, napisz do nas, a my postaramy się pomóc! Tylko działając razem jesteśmy w stanie osiągnąć sukces.

Pobierz banery

800×800


1200×200

Pobierz logo
Warsaw Home Gift & Deco

Pobierz

PTAK WARSAW EXPO
Warsaw Home Gift & Deco

Pobierz

Gdybyś potrzebował więcej napisz do nas, a my postaramy się pomóc! Tylko działając razem jesteśmy w stanie osiągnąć sukces.