Zapowiedź Warsaw Home Gift & Deco 

Warsaw Home Gift & Deco to międzynarodowe targi upominków i dekoracji. Podczas imprezy wystawcy z Polski i z zagranicy zaprezentują innowacyjne rozwiązania dla branży. Wydarzenie jest doskonałą okazją do spotkań ze specjalistami oraz do nawiązania kontaktów biznesowych.

Między 17 a 19 marca 2022 roku Ptak Warsaw Expo, największe centrum targowo-ekspozycyjne w Europie Środkowo-Wschodniej, zagości odwiedzających i wystawców z sektora upominków i dekoracji. Zakres branżowy będzie obejmował 7 głównych stref:

  • Home & Deco – To strefa dla wszystkich miłośników dobrze urządzonych wnętrz i ładnych przedmiotów. Tutaj znajdziesz elementy wystroju wnętrz, dekoracje od projektantów i plakaty.
  • Handmade – W tej strefie można znaleźć nie tylko piękne przedmioty, ale przede wszystkim mnóstwo produktów do samodzielnego tworzenia: media plastyczne, farby, ozdobne papiery, stemple i wykrojniki, tkaniny, filc, elementy do wyrobu biżuterii itp.
  • Jewellery & Gem – W strefie prezentowane są najnowsze trendy i technologie w jubilerskim designie. Znaleźć tu będzie można biżuterię damską, męską, kamienie i minerały oraz zegarki i zegary.
  • Celebration – Strefa pełna niebanalnych prezentów na każdą okazję, oryginalnych opakowań, wyjątkowych kartek okolicznościowych oraz szeroko pojętych pomysłów upominkowych.
  • Gadgets – To nowoczesne produkty, akcesoria i dodatki. Znaleźć tu będzie można małą elektronikę jak i wszelkie nowinki, które ułatwią codzienne życie.
  • Eco – W tej strefie znaleźć będzie można duży wybór polskich marek ekologicznych i recyklingowych, strefa wellness, eko kosmetyki, świece sojowe, zieleń do domu, rośliny i donice, produkty do ogrodu, strefa dodatków dla pupili.
  • Ceramics & Glass – Strefa skupia firmy zajmujące się produkcją, dystrybucją i sprzedażą szkła i ceramiki.

Warsaw Home Gift & Deco to międzynarodowe targi upominków i dekoracji. Przez trzy dni nasi wystawcy zaprezentują artykuły dekoracyjne oraz elementy wyposażenia wnętrz. W ramach targów odbędą się liczne konferencje prowadzone przez znanych i cenionych profesjonalistów oraz kongres, który będzie cennym źródłem wiedzy branżowej. Imprezę wyróżnia obecność czołowych producentów, projektantów i designerów; eksponujących produkty, obok których nie da się przejść obojętnie.

Międzynarodowe targi upominków i dekoracji to jedno z wydarzeń w ramach wiosennej odsłony Warsaw Home & Contract. Równocześnie z Warsaw Home Gift & Deco, odbędą się 3 imprezy targowe pod szyldem Warsaw Home & Contract:

  • Warsaw Home Build – międzynarodowe targi architektury i materiałów budowlanych
  • Warsaw Home Electronics – międzynarodowe targi elektroniki dla nowoczesnego domu
  • Warsaw Home Green Days – międzynarodowe targi architektury krajobrazu i ogrodnictwa

Targi to doskonała okazja do spotkań ze specjalistami oraz do nawiązania relacji handlowych. Dodatkowym atutem imprezy jest możliwość umówienia indywidualnych spotkań biznesowych z producentami, dystrybutorami oraz przedstawicielami największych firm działających w branży. Wydarzenie jest także niepowtarzalna okazją na szeroką promocję marki.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli niepowtarzalną szansę na zapoznanie się z asortymentem setek firm w jednym miejscu i czasie. Korzyści, jakie wynikają z udziału w targach, to także okazja do negocjacji warunków płatności i dostaw, a przy tym oszczędność czasu i pieniędzy.

Zapowiada się największe tego typu wydarzenie w Polsce, podczas poprzedniej edycji Warsaw Home & Contract gościliśmy 48 654 odwiedzających, z każdym rokiem wydarzenie cieszy się coraz większym prestiżem, dlatego wierzymy, że kolejna odsłona przyciągnie jeszcze więcej uczestników.

Zapraszamy do współtworzenia targów.