Dla odwiedzających

ZOSTAŃ NASZYM INFLUENCEREM!

Prowadzisz własny kanał na Youtube dotyczący GIFT&DECO – szeroko pojętej branży upominkowo – dekoracyjnej?
A może masz własne konto na Instagram bądź Facebook dotyczące tej branży?

Zarejestruj się już dziś i zostań naszym Influencerem. Czeka na Ciebie trzydniowa wejściówka VIP na Warsaw Gift & Deco Show oraz seria upominków od naszych wystawców.

Na wszystkich influencerów czekają:

  • trzydniową wejściówkę VIP na targi
  • nielimitowany dostęp do GIFT&DECO INFLUENCER
  • pula darmowych wejściówek na targi do rozdania wśród fanów
  • spotkanie z ambasadorem targów (dla najbardziej aktywnych możliwość rozmowy face2face)
  • udział w szkoleniu ze znanym mówcą
  • zaproszenie na wieczorny koncert

Coś Ekstra dla Kreatywnych!

Wymyśl hasło promujące Warsaw Gift & Deco Show i nagraj film zapraszający na targi, w którym go użyjesz, a następnie wyślij go do nas na adres: k.matera@warsawexpo.eu

Dla najbardziej kreatywnego influencera czeka PREZENT NIESPODZIANKA

Wypełnij formularz:

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a lub b ww. Rozporządzenia w celach wskazanych w treści ww. zgód. Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody i będą podlegały okresowemu przeglądowi co 2 lata. Pani/a dane osobowe mogą być przekazane osobom trzecim, które przetwarzają dane osobowe w imieniu PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. na podstawie umów powierzenia tj. usługi IT, podmioty świadczące usługi marketingowe, podmioty przetwarzające dane w celu dochodzenia roszczeń i windykacji lub innych. Ma Pan/i możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia, przeniesienia danych oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wniesienia sprzeciwu oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich oraz nie podlegają profilowaniu tj. automatycznemu podejmowaniu decyzji. Kontakt z administratorem możliwy jest pod adresem e-mail: rodo@warsawexpo.eu.