Kontakt

Dla wystawców

Magdalena Stążecka
Key Account Manager

+48 507 664 741
m.stazecka@warsawexpo.eu

Joanna Andrychowicz
Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

+48 502 775 301
j.andrychowicz@warsawexpo.eu

Anna Orych
Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

+48 519 812 924
a.orych@warsawexpo.eu

Dla mediów

Katarzyna Matera
Marketing Manager

+48 518 739 409
k.matera@warsawexpo.eu

Dla kupców

Marcin Wardal
Key Account Manager

+48 518 739 396
m.wardal@warsawexpo.eu

Dla agentów międzynarodowych

Agnieszka Faust
International Sales Deputy Director

+48 501 239 338
a.faust@warsawexpo.eu

Dla szkół

Aleksandra Buza
Pobierz formularz

+48 513 977 713
edukacja@warsawexpo.eu

Kluczowi klienci

Iwona Markiewicz
Z-ca Dyrektora Grupy Projektów

+48 507 664 461
i.markiewicz@warsawexpo.eu

Kontakt ws. biletów

Organizator

Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
05 – 830 Nadarzyn

(+48) 22 122 02 87
warsawgiftshow@warsawexpo.eu