Najwięksi wystawcy i najoryginalniejsze marki na Warsaw Home Gift&Deco

Jest jedno wydarzenie w Polsce, które skupia najważniejsze firmy z sektora artykułów dekoracyjnych, stawia na najoryginalniejszych twórców i nowe twarze na rynku. To Warsaw Home Gift&Deco, które odbędzie się w dniach 23-25 marca 2023 roku w Ptak Warsaw Expo.

Warsaw Home Gift&Deco to wyjątkowe wydarzenie na europejskiej scenie eventowej. To międzynarodowe targi upominków i dekoracji, będące nie tylko doskonałą platformą zakupową dla klientów detalicznych, ale również miejscem wymiany handlowej i nawiązywania relacji biznesowych pomiędzy kontrahentami B2B.

W dniach 23-25 marca Ptak Warsaw Expo skupi producentów, wystawców i wytwórców działających w szerokopojętej branży artykułów dekoracyjnych i upominków.

Co znajdziesz na Warsaw Home Gift&Deco?

Wydarzenie zostało podzielone na siedem stref. W Home&Deco odwiedzający spotkają wystawców, których produkty sprawiają, że każde wnętrze zachwyca. Akcesoria, meble, ozdoby, plakaty i dekoracje – będzie można je znaleźć zarówno od topowych projektantów, jak i od nowych, oryginalnych nazwisk w branży. Ponadto, odwiedzający będą mogli zakupić produkty w sekcji Handemade – wykonane ręcznie, wyjątkowe. Nie zabraknie również oferty dla miłośników błyskotek. Te znajdą się w sekcji Jewellery&Gem.

Podczas Warsaw Home Gift&Deco nie mogło również zabraknąć strefy pełnej niebanalnych prezentów na każdą okazję, czyli Celebration. Firmy zajmujące się produkcją, dystrybucją szkła i ceramiki będzie można znaleźć w sekcji Ceramics&Glass. Ekologiczne rozwiązania będą natomiast dostępne w strefie Eco, a gadżety, mała elektronika i nowinki techniczne w części Gadgets.

Kto będzie obecny podczas Warsaw Home Gift&Deco?

Miło nam już teraz poinformować, że do Warsaw Home Gift&Deco dołączyli liderzy sektora. Wśród nich podczas wydarzenia będzie można spotkać między innymi Arco Design, Cermax, EcoDeco, Egoistus, Gift Deco, Kryształowy Świat, LinkFair, Miwoodo, Pinus, Roy, Silit czy Villa Italia.

Ich produkty zostaną zaprezentowane na 30 tysiącach m2 Ptak Warsaw Expo, czyli europejskiej stolicy targów.

Już dziś zagwarantuj sobie udział w wydarzeniu. Zarejestruj się i odbierz darmowy bilet: https://warsawgiftshow.com/rejestracja/
Zostań wystawcą Warsaw Home Gift&Deco: https://warsawgiftshow.com/zostan-wystawca/