Największe branżowe targi z zakresu upominków i dekoracji za nami

W dniach 23-25 marca 2023 roku odbyły się międzynarodowe targi upominków i dekoracji Warsaw Home Gift&Deco. Innowacyjna, kontraktacyjna formuła wydarzenia otworzyła firmy i przedsiębiorców na nowe możliwości biznesowe.

Warsaw Home Gift&Deco powstało z potrzeby integracji sektora i dania mu impulsu do rozwoju po okresie zimowym. Wiosna to nowe otwarcie dla rynku, nowe trendy, kolekcje, inspiracje i pomysły, które potrafią zmienić aranżacje i sprawić, że wnętrza będą jeszcze bardziej imponujące estetycznie. Dlatego właśnie ten sektor biznesu potrzebował platformy networkingowo-edukacyjnej, która zdynamizuje jego rozwój i ułatwi nawiązywanie nowych współprac biznesowych na preferencyjnych warunkach.

Warsaw Home Gift&Deco – spotkanie branży

Warsaw Home Gift&Deco było spotkaniem liczących się marek w branży. Pozwoliło ono na nawiązanie relacji pomiędzy producentami, dystrybutorami i twórcami działającymi w branży a architektami wnętrz, designerami, projektantami i firmami zajmującymi się aranżacjami. Była to również okazja do zakupienia przedmiotów codziennego użytku, upominków okolicznościowych, pamiątek, zabawek czy artykułów dla dzieci, stanowiąc doskonałą platformę handlową w każdym tego zwrotu znaczeniu.

Podczas wydarzenia uczestnicy i kontrahenci B2B mogli zaznajomić się z ofertami między innymi Cermax, GMC, Silit, Anapol, Arco Design, Hagen Jacobsen, OpenGift.pl, Roy, GiftDeco, Pinus, Servetrade Ventures, Związku Polskich Artystów Plastyków, LinkFair, Arquetta, DryPol, EcoDeco Import, Egoistus, Hefra czy Normobaria.

Warsaw Home Gift&Deco było również okazją do medialnego zaprezentowania swojego biznesu. Wśród partnerów medialnych wydarzenia znalazły się między innymi „Cztery Kąty”, „Dom z ogrodem”, „Świat Wnętrz”, „Jak dobrze zbudować ładny dom” czy „AboutDecor”.

Co dało Warsaw Home Gift&Deco?

Warsaw Home Gift&Deco było platformą networkingową, co w praktyce oznaczało przede wszystkim gwarancję promowania firmy na największych targach branżowych w Polsce. Tez kolei wiązało się z dotarciem do kilkunastu tysięcy nowych klientów biznesowych i z nawiązaniem nowych relacji, przekładających się na zyski firmy. Była to również okazja do skrócenia cyklu sprzedaży dzięki bezpośredniemu kontaktowi z klientem, wynegocjowania korzystnych dla obu stron warunków współpracy i poznania aktualnych potrzeb rynku. Indywidualne spotkania z przedstawicielami czołowych firm w branży pozwoliły natomiast skrócić procesy decyzyjne.

Uczestnicy wydarzenia poznali trendy i innowacje na rynku upominków i dekoracji. Sprawdzili oferty sezonowe i powiększyli swoje możliwości handlowe. Znaleźli nowych dostawców i podnieśli również kwalifikacje dzięki prelekcjom i wykładom. Warsaw Home Gift&Deco był dużym krokiem w rozwoju sektora.

Kolejna odsłona wiosennej edycji Warsaw Home

Mamy dobrą wiadomość – Ptak Warsaw Expo nie zrezygnuje z integracji biznesu również na wiosnę przyszłego roku. Kolejna edycja tego formatu Warsaw Home odbędzie się w dniach 14 – 16 Lutego 2024 roku. Dziękujemy z udział w tegorocznej odsłonie wydarzenia i zapraszamy na kolejną!